Białostockie Centrum Analiz Medycznych
Sob. - Niedz. : zamknięte
rejestracja@bcam.pl

Najpopularniejsze posty

85 733 23 56 668 674 111
Adres e-mail rejestracja@bcam.pl
Punkty pobrań

Praca

Aktualnie zatrudnimy:

Diagnosta Laboratoryjny

Celem pracy na tym stanowisku jest terminowe dostarczenie wiarygodnych wyników analiz laboratoryjnych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie: wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami.

Wymagania

  • prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego,
  • zdolności komunikacyjne – konieczne przy obsłudze pacjenta oraz klienta,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w laboratorium medycznym,
  • posiadanie specjalizacji,
  • znajomość sytemu LIS “Centrum2”.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • duży stopień samodzielności,
  • możliwość zapoznania się i stosowania najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
  • styczność z szerokim spectrum przypadków medycznych,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub umowy zlecenia – w zależności od preferencji),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, studia podyplomowe, specjalizacje, szkolenia),
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia zawodowego,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@bcam.pl

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 1997.08.29 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883”).

Rejestrator/ka

Celem pracy na tym stanowisku jest przyjmowanie materiału do badań mikrobiologicznych, rejestracja badań w systemie informatycznym oraz sprawdzanie skierowań i drukowanie wyników. Niezbędna na tym stanowisku jest dbałość o właściwe przetwarzanie danych osobowych, które podlegają szczególnej ochronie. Ponadto do zadań należy archiwizacja otrzymywanej dokumentacji.

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy i uczenia się nowych programów,
  • skrupulatność i rzetelność,
  • komunikatywność i otwartość,
  • optymizm i pozytywne nastawienie,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży medycznej i znajomość programu Centrum 2.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i pracę możemy zaoferować:

  • ciekawą pracę w branży medycznej,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz współpracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Pracownika do pobierania krwi

Zadania:

  • obsługa Pacjentów
  • pobieranie krwi
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala do płatności kartą
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe (pielęgniarka, położna, technik analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, ratownik medyczny, specjaliści Zdrowia Publicznego)
  • uprawnienia do pobierania krwi – warunek konieczny
  • umiejętność i doświadczenie w pobieraniu krwi dzieciom – warunek konieczny
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w Zespole
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w branży medycznej, doświadczenie w pracy w poradni lub przychodni podmiotu leczniczego
  • kwalifikacje i umiejętność pobierania krwi
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy